Kjell Engman skulptur
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KJELL ENGMAN (född 1946), skulptur, Kosta Boda, polykrom glasmassa, i form av fågel på sockel, signerad Kjell Engman, numrerad 7264020, unik, gavs ut i en serie om 25 olika fåglar, höjd inkl. sockel med belysning 37 cm
590550
2018-11-16