William Henderson

William Henderson
William Henderson
William Henderson
William Henderson
William Henderson
William Henderson

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

WILLIAM HENDERSON (1844-1904): Stilleben med fårhuvud, signerad och daterad á tergo 1889, olja på pannå, ca 18,5x22,5 cm

590561

2018-11-17