Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELLI HEMBERG (1896-1994): Komposition, monogramsignerad och daterad EH 1980, PT, träsnitt, ca 35x27 cm
Smärre veck
590564
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här