Elli Hemberg

Elli Hemberg
Elli Hemberg
Elli Hemberg
Elli Hemberg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLI HEMBERG (1896-1994): Komposition, monogramsignerad och daterad EH 1980, PT, träsnitt, ca 35x27 cm

Smärre veck

590564

2018-11-17