Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
ATELIER BORGILA, ljusstakar, 1 par, sterlingsilver, stämplade Borgila, 1972, höjd ca 15 cm, vikt ca 460 g
Smärre bruksslitage, mindre repor
590585
2018-11-16