Ljusstakar, sterlingsilver 1 par, borgila

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

ATELIER BORGILA, ljusstakar, 1 par, sterlingsilver, stämplade Borgila, 1972, höjd ca 15 cm, vikt ca 460 g

Smärre bruksslitage, mindre repor

590585

2018-11-16