Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, 3 dlr, Louis XVI-stil, alabaster samt mässing, änglar i bronserad metall, vitemaljerad urtavla, höjd 26-49 cm
Nagg, tavla med smärre skador
590599
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här