Baljfåtölj empirestil
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, bok och rotting, 1900-talets första hälft, empirestil/eklektisk, skuren dekor av bland annat lagerbård, akantus samt kannelyr, sitthöjd ca 49 cm
Rottingen med skador, slitage, repor
590601
2018-11-16