Baljfåtölj empirestil

Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil
Baljfåtölj empirestil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, bok och rotting, 1900-talets första hälft, empirestil/eklektisk, skuren dekor av bland annat lagerbård, akantus samt kannelyr, sitthöjd ca 49 cm

Rottingen med skador, slitage, repor

590601

2018-11-16