Konsolbord empire

Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KONSOLBORD, förgyllt och bronserat, 1800-talets första hälft, empire, skuren dekor av lyra med festong samt fascesstav, skivor i trä, marmorimitation, höjd ca 78, 67x35 cm

Kompletterat, renoverat, slitage

590607

2018-11-16