Väggpendyl Nyrenässans

Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans
Väggpendyl Nyrenässans

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, fanerad i valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, höjd ca 125 cm, pendel, nyckel och lod medföljer

Slitage

590608

2018-11-16