Fåtöljer Otto Schulz

Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz
Fåtöljer Otto Schulz

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

OTTO SCHULZ, fåtöljer, 1 par, för Jio-Möbler, klädd i grön sammet, djuphäftade knappar, pärlspikning, lös dyna

Slitage, repor, torkad stoppning, sprucken söm

590618

2018-11-16