Kandelabrar mässing

Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets början, mässing med genombruten dekor, var och en för 3 ljus, höjd ca 39 cm

Bruksslitage, fläckar, ställvis anlöpning

590619

2018-11-26