Ljusstakar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Japan, dekor av blommor och fjäril, skaft i cloisonné, delvis försilvrad mässing, höjd ca 19,5 cm
Slitage, lagning på en cloisonnédel, två ljusmanschetter saknas
590625
2018-11-17