Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNE BARK (1927-1983): Flicka i folkdräkt, signerad och daterad A Bark -72, olja på duk, ca 61x50 cm
590651
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här