Seppo Arina

Seppo Arina
Seppo Arina
Seppo Arina
Seppo Arina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEPPO ARINA (1922-2001): stilleben, signerad samt daterad -61, olja på pannå, ca 64x42 cm

590679

2018-12-01