Martin Gustaf Moberg ljusstake

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTIN GUSTAF MOBERG, ljusstake, tenn, gustavianssk, stämplad Jönköping, gjutformen tillverkad 1786, höjd ca 22 cm

Enstaka repor förekommer

590685

2018-11-16