Soffbord NK design David Rosén

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAVID ROSÉN, tillskriven, soffbord, betsad ek, med sarg, Nordiska Kompaniet, brickmärkt, höjd 51, 90x90 cm

Bruksslitage och ytskador

590707

2018-11-17