KAARE KLINT "Kirkestolen" 2 karmstolar

KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT
KAARE KLINT

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAARE KLINT, "Kirkestolen", modellen formgiven 1936, ett par karmstolar, stomme i ek med sits i flätat repsnöre, sitthöjd ca 43 cm

Smutsiga, repor, bruksslitage

590708

2018-11-16