Gustaviansk stilbyrå
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stomme i betsad mahogny, 3 lådor med beslag i gulmetall, stenskiva, höjd ca 75 cm, skivans mått ca 78x43 cm
Bruksslitage, nötnignar på beslagen
590710
2018-11-16