Gustaviansk stilbyrå

Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stomme i betsad mahogny, 3 lådor med beslag i gulmetall, stenskiva, höjd ca 75 cm, skivans mått ca 78x43 cm

Bruksslitage, nötnignar på beslagen

590710

2018-11-16