Per-Åke Persson fotografi

Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi
Per-Åke Persson fotografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON, Per-Åke (född 1950): "05:30 New York Morning", fotografi, signerad Per-Åke Persson och daterad á tergo 2002, numrerad 1/10, ca 43x75 cm

590721

2018-11-17