Orientmatta Afshar

Orientmatta Afshar
Orientmatta Afshar
Orientmatta Afshar
Orientmatta Afshar

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Afshar, antik, ca 186x154 cm

skador, slitage

590724

2018-12-02