Ulf Trotzig bok med bemålad kassett

Klubbat för:

6 400 SEK

2 000 SEK

BOK, Trotzig, U., - Birgitta, Dialog om Ulf Trotzigs konstnärsskap. U.o. 1996. 4:o. 1 sign. (8/10) originallit. U. Trotzig, kol. o.a. plr. Välbev. dek. svart hcl. Kassett med bemålad fram/baksida. Signerade Trotzig.

590733

2018-11-17