Ulf Trotzig bok med bemålad kassett
Klubbat för:
6 400 SEK
2 000 SEK
BOK, Trotzig, U., - Birgitta, Dialog om Ulf Trotzigs konstnärsskap. U.o. 1996. 4:o. 1 sign. (8/10) originallit. U. Trotzig, kol. o.a. plr. Välbev. dek. svart hcl. Kassett med bemålad fram/baksida. Signerade Trotzig.
590733
2018-11-17