Jonne Bergström

Jonne Bergström
Jonne Bergström
Jonne Bergström
Jonne Bergström
Jonne Bergström
Jonne Bergström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONNE BERGSTRÖM, "Skymning" (1915-1987): signerad, olja på duk, ca 46x56 cm

590758

2018-11-17