Junispelen 1943 Sport

Junispelen 1943 Sport
Junispelen 1943 Sport
Junispelen 1943 Sport
Junispelen 1943 Sport

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IDROTTSAFFISCHER, 2 st, JUNISPELEN 1943 STADION, Hellström, Arrangörer IFK Lidingö och Hammarby IF, samt FRIA Idrottens Dag, signerad Hammarsten-39 i trycket, J. Olséns Litografiska, vintage, litografisk affisch, ca 100x70 cm vardera,

Oramade, hål, fläckar, veck/revor

590765

2018-11-25