Champagnekylare art deco

Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE med hänklar, art deco, 1900-talets första hälft, nysilver, dekor av ränder med rutmönster, höjd 18, diameter 26 inkl. hänklar

Bruksslitage

590779

2018-11-18