Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VELODROME, VINTAGEAFFISCH, 1900-talets första del, J. Olséns Litografiska, Stockholm, vintage, litografisk affisch, ca 70x100 cm
Oramad, revor/skador, fläckar
590785
2018-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här