F.B Rogers coastervagn i nysliver
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
F.B ROGERS SILVER CO, coaster, 1900-talets första hälft, nysilver, i form av vagn, längd inkl. handtag 34 cm
Kuntoraportti
Slitage
590790
Päivämäärä:
2018-11-18