Bordslampor brons

Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons
Bordslampor brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets senare del, grönpatinerad brons, i form av urna, med hänklar, maxhöjd med lampsockel ca 72 cm (höj- och sänkbar sockel)

Kuntoraportti

Skärmar med skador och dekorbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

590794

Päivämäärä:

2018-11-17