Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOTTLOB FRIEDRICH BAUMANN, (mästare i Hudiksvall 1789-1826/31) 2 st, fat, 17/1800-tal, tenn, med otydliga stämparl, diameter ca 35-36 cm
Slitage, repor, bucklor, lagningar
590797
2018-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här