Art deco shaker i nysilver

Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver
Art deco shaker i nysilver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHAKER, art deco, 1920/30-tal, nysilver, märkt undertill Dées, 60, 9g, höjd 25 cm

Bruksslitage, lockfattning med smärre buckla

590803

2018-11-18