Gungstol Stingray design Thomas Pedersen

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

THOMAS PEDERSEN, gungstol, "Stingray", Fredericia, Danmark, formgjuten vit plast, benställning i kromat stål etikettmärkt Fredericia Furniture, formgiven 2002, sitthöjd ca 34 cm

Bruksslitage, repor, smuts

590824

2018-11-17