Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, "Asserbo", matbord, massiv furu, för Karl Andersson & Söner, formgivet 1961, etikettmärkt, höjd ca 70, 190x95 cm
Bruksslitage, bordsskivan med repor/märken
590834
2018-11-17