Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945), skärgårdsmotiv med sjöbodar, signerad E. Erdtman, olja på duk, ca 68x92 cm

Ställvis något blekt

590846

2018-11-17