Fiskbestick silver Saga

Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga
Fiskbestick silver Saga

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FISKBESTICK, silver, 1900-talets mitt, modell "Saga", 24 dlr bestående av 12 gafflar och 12 knivar, längd mellan ca 18-21 cm, vikt ca 1164 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

590853

2018-11-17