Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAPSYLÖPPNARE, 1900-tal, i form av ankhuvud, mässing, höjd ca 8,5 cm
Slitage
590868
2018-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här