Kapsylöppnare i form av ankhuvud

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAPSYLÖPPNARE, 1900-tal, i form av ankhuvud, mässing, höjd ca 8,5 cm

Slitage

590868

2018-11-21