Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPP och SÅSSLEVAR i silver, 3 dlr, 1800-talets mitt, svenska kontrollstämplar, längd mellan ca 19-42 cm, såsslevarnas vikt ca 82 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
590875
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här