Slevar i silver

Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver
Slevar i silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPP och SÅSSLEVAR i silver, 3 dlr, 1800-talets mitt, svenska kontrollstämplar, längd mellan ca 19-42 cm, såsslevarnas vikt ca 82 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

590875

2018-11-17