Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSBESTICK, SKEDAR, FÖRSTORINGSGLAS, 1900-tal, silver, silvervikt ca 600 g

Slitage, gravyr

590881

2018-11-17