Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Kristus Pantokrator, Norra Ryssland, 1800-talets andra hälft, tempera på pannå, riza, ca 31,5x26 cm
Detta föremål ingår i en temaauktion med ikoner
Slitage och retusch
590895
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här