Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS TRULSON (1875-1911): Stadsmotiv, a tergo signerad och daterad Anders Trulson 1901, olja på pannå, ca 33x48 cm
590905
2018-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här