Omega Suverän stål 1940-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, Suverän, armbandsur, stål, 1940-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, refnr. 2400-7, verknr. 10580306, kal 30T2PC, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 35 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, visare ej original
590906
2018-11-17