Jakt och Skytte vintageaffischer Sport
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JAKT, SKYTTE, 2 st vintageaffischer, "Södermanlands läns Jaktvårdsförening...jaktutställning", Konstmuseet i Eskilstuna, Myhrman-45, samt STOCKHOLMS-TIDNINGENS Riksskyttetävling, Hammarsten -39, J. Olséns Lito Sthlm, litografiska affischer, vintage, ca 100x69/70 cm
Kuntoraportti
Oramade, skador, gulnader
590917
Päivämäärä:
2018-11-25