Dosa Ryssland i silver

Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver
Dosa Ryssland i silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, silver, Ryssland 1850, nielo, otydliga stämplar, höjd ca 1,5, 5,5x3 cm, vikt ca 52 g

Repor

590932

2018-11-21