Fajans

Fajans
Fajans
Fajans
Fajans
Fajans
Fajans
Fajans
Fajans

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, VAS, 3 dlr., fajans, Holland och Frankrike, 17/1800-tal, polykrom dekor samt dekor i underglasyrblått, diameter ca 23-24 cm, vasens höjd 23 cm

Lagningar, nagg

590933

2018-11-19