Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FRUKTASSIETTER, 12 st., porslin, 1800-talets slut, konturerat brätte, polykrom dekor av blommor, fåglar och fjärilar, guldkant, diameter ca 19 cm
Smärre slitage
590937
2018-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här