Fruktassietter porslin 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRUKTASSIETTER, 12 st., porslin, 1800-talets slut, konturerat brätte, polykrom dekor av blommor, fåglar och fjärilar, guldkant, diameter ca 19 cm

Smärre slitage

590937

2018-11-19