Konkret akvarell i miniatyrformat

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra kvartal): Konkret komposition, monogramsignerad I.U.M, akvarell, märkt 501, ca 10x8,5 cm

590938

2018-11-17