Dockmöbler Nolbyn Carin Backlund
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 13 dlr, bestående av bord med 6 stolar, skänk, spis, köksbord med 2 stolar, köksskåp med tallrikshylla, dessutom medföljer kakelugn, chiffonje samt pottskåp av Carin Backlund samt en stor mängd tillbehör, dockor, köksvaror, mm
Bruksslitage, stora matbordet skadat , mindre skador kan förekomma
590943
2018-11-17