Enrico Prampolini akvarell

Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell
Enrico Prampolini akvarell

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ENRICO PRAMPOLINI (Italien, 1894-1956: Komposition, monogramsignerad EP, akvarell, ca 19,5x13,5 cm

PROVENIENS: Större privatsamling, Lund

590959

2018-11-17