Motorsport vintageaffisch Sport

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEEDWAY MOTORCYKEL, 3 st affischer, GUS (Gustav Egron) LEANDER, (1909-1980), J. Olséns Lito Sthlm, vintage, litografiska affischer, ca 71x52, 70x50, 50x50 cm

Oramade, skador

590981

2018-11-25