Klubbat för:
7 600 SEK
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOL, sent 1800-tal, sannolikt Tyskland, efter modell av Karl Friedrich Schinkel stomme i vitmålat gjutjärn, stithöjd ca 40 cm, bredd 50 cm
flagad lack, bruksslitage, bemålad
590994
2018-11-18