Matta design Elisabeth Brenner Remberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELISABETH BRENNER REMBERG, matta, tuftad, halvmåneformad med polykromt mönster, signerad och daterad "Hand made by Brenner HB Sweden 1995", storlek ca 280x200 cm

Bruksslitage

590996

2018-11-21